Profesní a životní koučink

Profesní koučink


je forma podpory člověka na jeho profesní cestě.
Možná nejste ve své práci tak úplně spokojeni a potřebujete něco změnit (v krajním případě i profesi jako takovou, což byl můj případ). Nebo k nějakým změnám došlo, vy se s tím potřebujete vypořádat, případně toho i využít, ale zatím nevíte, jak na to, nebo se vám do toho tak nějak nechce.
Také ztráta zaměstnání a hledání nového může být situace, kdy lze podporu profesionálního kouče využít.
I časté stavy, kdy člověk pracuje příliš mnoho nebo naopak má potíže s prokrastinací, nebo cítí nevyváženost mezi svým pracovním, osobním, rodinným a společenským životem, může koučink pomoci vyřešit.
Obvyklá je také situace, kdy se někdo dostane do manažerské pozice, nebo v ní už nějakou dobu je, a zjistí, že si potřebuje ujasnit svůj přístup k vedení lidí.

Life coaching


je forma podpory člověka na jeho životní cestě. Můžete mít oprávněný pocit, že jste vlastně v pořádku, a přesto je ve vašem životě něco, co byste potřebovali změnit, abyste byli spokojenější. Možná už i víte, čeho byste chtěli dosáhnout, ale jakoby vás něco brzdilo, překážek na cestě se zdá být příliš nebo prostě jen zatím nemůžete rozpoznat správný směr.

Life coaching se také často rozhodnou využít lidé, kteří mají pocit, jakoby stáli na místě, a chtějí podpořit svůj osobní rozvoj. Nebo ti, kteří přecházejí z jedné významné životní fáze do další, hledají své nové místo a uplatnění, pracují na vztazích se svými rodinnými příslušníky a přáteli.

Pokud máte zájem o koučování, nebo potřebujete další informace, prosím pište na ps@psychoterapie-cbrod.cz